boa group social gogle plus  social facebook  social youtube 

Famas to ponad 60 lat doświadczenia w dostarczaniu klientom bezpieczeństwa.

Ciągłe doskonalenie technologii i zaangażowanie wszystkich pracowników firmy zaprowadziło nas na pozycję największego polskiego producenta elastycznych metalowych przyłączy do urządzeń gazowych. Wraz z rozwojem firmy rozszerzyliśmy naszą działalność wnosząc bezpieczeństwo w kolejne dziedziny życia, poprzez produkcję połączeń solarnych, kompensatorów, tłumików drgań, elastycznych węży metalowych i metalowych oplotów ochronnych.

Nasza idea trwale elastycznego bezpieczeństwa i produkty na niej oparte zyskały uznanie w takich branżach jak: przemysł telekomunikacyjny, energetyczny, elektrotechniczny, samochodowy, chemiczny, petrochemiczny, wydobywczy, spożywczy i budowlany.

Wysoka jakość produkcji została także potwierdzona w maju 2005 roku wprowadzonym systemem zarządzania jakością opartym na ISO – 9001.

Nasze elastyczne przyłącza metalowe do urządzeń gazowych posiadają aprobaty techniczne Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie, certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Niemiec, Szwajcarii, Austrii, Rosji i Litwy, a nowo wprowadzone wyroby wyróżniające się nieograniczonym promieniem gięcia spełniają wymogi europejskich przepisów prawa - normy EN PN 14:800.

Dodatkowym atutem firmy jest fakt posiadania partnera strategicznego – szwajcarskiej firmy BOA AG, której stuletnie doświadczenie w produkcji węży metalowych i kompensatorów jest nieocenionym wsparciem w doskonaleniu naszych produktów.

Dzięki tej współpracy i wielkiemu zaangażowaniu naszych pracowników a także ciągłe podnoszenie kwalifikacji i wprowadzanie nowych technologii sprawia, iż produkty Famas czynią życie naszych klientów bezpieczniejszym.

o firmie Famas, filozofia TEB

filozofia teb

Firma Famas produkująca kompensatory stalowe to przede wszystkim zespół zaangażowanych ludzi, pragnących swoja pracą ulepszać życie innych. Prezentując to nowoczesne podejście do klienta zwracamy uwagę na jego potrzeby i oczekiwania. Na podstawie tej prostej zasady powstała filozofia bezpieczeństwa TEB, którą przyjęliśmy i którą wprowadzamy w każdej dziedzinie życia.

Dlaczego Famas?

next
prev
Ekspozytory do produktów

Odpowiednia prezentacja produktów w sklepach i hurtowniach to ważny element wspierający sprzedaż.
więcej

Materiały promocyjne

Każdy produkt wymaga odpowiedniej oprawy, aby stać się zauważalnym na rynku.
więcej

Gwarancja dobrej jakości

Marka Famas dba w szczególności o wysoką jakość dostarczanych produktów.
więcej

Zespół specjalistów

Zaangażowany zespół ludzi jest podstawą każdego sukcesu.
więcej